Forum www.ath.fora.pl Strona Główna www.ath.fora.pl
FORUM AKADEMII TECHNICZNO HUMANISTYCZNEJ W BIELSKU BIALEJ

Młodszy technolog - praca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ath.fora.pl Strona Główna -> Wszystko inne
Autor Wiadomość
Domino Polska
Novice
Novice

Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:19, 10 Paź 2012    Temat postu: Młodszy technolog - praca

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna z branży tekstylnej, w związku z rozwojem na polskim rynku i otwarciem nowych zakładów
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy technolog
Miejsce pracy : woj. wielkopolskie

Zadania :

• opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobu,
• opracowywanie instrukcji stanowiskowych,
• wykonywanie partii próbnych nowych wyrobów,
• wdrażanie nowych artykułów do produkcji,
• przeprowadzanie prób pakowania wyrobu gotowego,
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

Wymagania :
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie na stanowisku
• znajomość materiałów i tkanin
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• doskonała organizacja pracy własnej
• chęć do relokacji na teren województwa wielkopolskiego

Oferta:
• Atrakcyjne warunki pracy
• Pracę w dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym
• Szkolenia oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : [link widoczny dla zalogowanych], (w tytule e-maila wpisując Technolog). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ath.fora.pl Strona Główna -> Wszystko inne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)